Cybant CYB-50/M8X90
TIM SA
Cybant CYB-50/M8X90 RSS 3.76 3.76 3.06 + VAT
MPN:
CYB-50/M8X90
Kod:
Producent:
DELTA-OPTI Sp. z o.o
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.9% (04.03.2025)
Poprzednia cena:
3.69
Materiał : Metal Średnica masztu : max. 50 mm
Średnica cybantu : Ø 7 mm Długość gwintu : 45 mm