Cybant CYB-50/M8X120
TIM SA
Cybant CYB-50/M8X120 RSS 4.96 4.96 4.03 + VAT
MPN:
CYB-50/M8X120
Kod:
Producent:
DELTA-OPTI Sp. z o.o
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.06% (04.03.2025)
Poprzednia cena:
4.86
Materiał : Metal Średnica masztu : max. 50 mm
Średnica cybantu : Ø 7 mm Długość gwintu : 55 mm
Długość całkowita : 120 mm Wybrane cechy : Całość ocynkowana galwanicznie