Zasilacz impulsowy PMT-12V50W2BA
TIM SA
RSS
56.56
45.98 + VAT
- MPN:
- PMT-12V50W2BA
- Kod:
- Producent:
- Delta Electronics
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -1.65% (15.01.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla 2ba
Rodzaj zasilacza : Impulsowy Napięcie zasilania : 100 V ... 240 V AC
Napięcie wyjściowe : 12 V DC Regulacja napięcia wyjściowego : 10.8 ... 13.2 V
Wydajność prądowa zasilacza : 4.2 A Moc zasilacza : 50.4 W
Waga : 0.18 kg Wymiary : 99 x 82 x 29 mm