Router RG-EW1200 Wi-Fi 5, 2.4GHz, 5GHz 300Mb/s + 867Mb/s
TIM SA
RSS
228.09
185.44 + VAT
- MPN:
- RG-EW1200
- Kod:
- Producent:
- RUIJIE NETWORKS
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- +30% (27.03.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla ew1200
Zakres częstotliwości : 2.4 GHz, 5 GHz Typ anteny : 4 x Antena dookólna - Zintegrowana : 5 dBi @ 5 GHz 2x2 MU-MIMO 5 dBi @ 2.4 GHz 2x2 MU-MIMO
Standardy : IEEE 802.11 b/g/n @ 2.4 GHz , IEEE 802.11 a/n/ac @ 5 GHz Prędkość transmisji : 300 Mb/s + 867 Mb/s
Porty LAN : 3 x 10/100 Mbps LAN 1 x 10/100 Mbps Uplink Kontrolki LED : Power, 2.4 GHz WLAN, 5 GHz WLAN, LAN, WAN
DDNS :
Serwer DHCP :
Aktualizacja firmware :
Zabezpieczenia : WPA/WPA2 Ochrona przed atakami DoS
Moc nadajnika : max. 20 dBm @ 2.4 GHz max. 27 dBm @ 5 GHz Zasilanie : 12 V DC / 0.6 A (zasilacz w komplecie)
Pobór mocy : ≤ 8.2 W Wybrane cechy : Wsparcie dla technologii Reyee Mesh , MU-MIMO - funkcja transmisji wieloantenowej, pozwalająca na zwiększenie przepustowości i niezawodności połączenia z klientem sieci Routing statyczny / dynamiczny Wbudowany 3-portowy switch Access Point QoS Zdalne zarządzanie DMZ UPnP Przekierowanie portów kontrola rodzicielska Sieć dla gości - oddzielna i bezpieczna sieć dla gości lista klientów DHCP ukrycie SSID Zgodność z IPv6
Waga : 0.22 kg Wymiary : 182 x 120 x 32 mm