TXO200-124-J
TME
TXO200-124-J RSS 360.80 360.80 293.33 + VAT
MPN:
TXO 200-124-J
Kod:
TXO200-124-J
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
364.89
Ilość [ x szt]: 50+ 250+
Zasilacz: impulsowy; otwarty; 200W; 90÷264VAC; OUT: 1; Uwyj: 24VDC