Wtyk kompresyjny F/6.8-ZAC-PLAT
TIM SA
RSS
1.64
1.33 + VAT
- MPN:
- F/6.8-ZAC-PLAT
- Kod:
- Producent:
- MASTER CONNECTORS
- ISBN:
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -3.53% (27.03.2026)
- Poprzednia cena:
- 1.70
Sugerowane produkty dla 527*
Rodzaj złącza : "F" Wtyk Mocowanie elementów złącza : Mocowanie kompresyjne
Przeznaczenie : Kabel koncentryczny Zakres częstotliwości : 0 GHz ... 3 GHz
VSWR :
Impedancja : 75 Ω
Tłumienie odbić : 30 dB Mocowanie żyły :
Średnica kabla : max. 6.8 mm Ekranowanie przy 1GHz : 100 dB
Mocowanie ekranu : Mocowanie kompresyjne Tuleja plastikowa : DuPont Delrin 527UV*
Materiał : Mosiądz (pokryty niklem) Uszczelka : EPDM
Wodoszczelność :
Przykładowe zastosowanie : Triset113
Wymiary : Ø 13 mm x 27 mm Gwarancja : 2 lata