STB230VM2 - sterownik do bramy 1 / 2 skrzydłowej (230VAC)
Chip Electronics
STB230VM2 - sterownik do bramy 1 / 2 skrzydłowej (230VAC) RSS 293.00 293.00 238.21 + VAT
Kod:
16224
Producent:
ELMES
GTIN-13:
4777
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.34% (15.02.2026)
Poprzednia cena:
Sterownik radiowy Elmes do bramy jedno-/dwuskrzydłowej z silnikiem AC 230V (z regulacją siły)
* współpraca z maksymalnie 448 pilotami z kodem zmiennym KEELOQ
* praca w paśmie: 433.92 MHz