BTA425X-800BTQ
Wekton
BTA425X-800BTQ RSS 4.45 4.45 x 17
  • Zgodny z RoHS
Kod:
BTA425X-800BTQ
Minimalne zamówienie:
17 szt.
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.21% (13.05.2026)
Poprzednia cena:
4.44
Triak 25A 800V Igt 50mA TO220FP