SUP53P06-20-E3
Wekton
SUP53P06-20-E3 RSS 7.82 7.82 x 10
  • Zgodny z RoHS
Kod:
SUP53P06-20-E3
Minimalne zamówienie:
10 szt.
Producent:
VISHAY
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-9% (05.03.2026)
Poprzednia cena:
8.57
Ilość [ x szt]: 20+
Tranzystor P-MOSFET 60V 53A 104,2W 0,0195R TO220AB