26-32.768KHZF-B
Wekton
26-32.768KHZF-B RSS 0.84 0.84 x 128
  • Zgodny z RoHS
Kod:
26-32.768KHZF-B
Minimalne zamówienie:
128 szt.
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+2.4% (09.05.2026)
Poprzednia cena:
0.82
Rezonator 32,768kHz 12,5pF 5ppm TC26 THT 1,9x6mm