DE2B3SA151KJ3BX02F
TME
DE2B3SA151KJ3BX02F RSS 0.20 0.20 x 500
MPN:
DE2B3SA151KJ3BX02F
Minimalne zamówienie:
500 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.9% (03.05.2026)
Poprzednia cena:
0.20
Ilość [ x szt]: 2500+
Kondensator: ceramiczny; X1,Y2; 150pF; 300VAC; ±10%; THT; 7,5mm