MCT0603MD5171BPW00
TME
RSS 0.46 0.46 x 20000
MPN:
MCT0603MD5171BPW00
Minimalne zamówienie:
20 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.55% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.46
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 5,17kΩ; 0,21W; ±0,1%; MCT0603; M; 75V