MCT0603MD4171DP500
TME
RSS 0.24 0.24 x 5000
MPN:
MCT0603MD4171DP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.45% (12.04.2026)
Poprzednia cena:
0.24
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 4,17kΩ; 0,21W; ±0,5%; MCT0603; M; 75V