MCT06030C2610FP500
TME
MCT06030C2610FP500 RSS 0.06 0.06 x 5000
MPN:
MCT06030C2610FP500
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
VISHAY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.18% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.06
Rezystor: thin film; SMD; 0603; 261Ω; 0,125W; ±1%; MCT0603; 0; 75V