ERJ1TRQF9R1U
TME
ERJ1TRQF9R1U RSS 0.74 0.74 x 4000
MPN:
ERJ1TRQF9R1U
Zmiana ceny:
-0.16% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.74
Ilość [ x szt]: 8000+
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 9,1Ω; 1W; ±1%; ERJ1TRQ; 200V