BT138-600-0TQ
TME
RSS 3.73 3.73 3.03 + VAT
MPN:
BT138-600-0TQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220AB
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.74
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 50/100mA; Ifsm: 95A; 4Q