BTA308X-800ETQ
TME
RSS 3.66 3.66 2.98 + VAT
MPN:
BTA308X-800ETQ
Producent:
WeEn Semiconductors
Obudowa:
TO-220FP
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.27% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
3.67
Ilość [ x szt]: 10+ 50+ 250+ 500+ 1000+ 2000+
Triak; 800V; 8A; TO220FP; Igt: 10mA; Ifsm: 60A; 3Q,Hi-Com