BUK9Y107-80EX
TME
RSS 2.56 2.56 2.08 + VAT
MPN:
BUK9Y107-80EX
Producent:
Nexperia
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.39% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
2.57
Ilość [ x szt]: 10+ 100+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 80V; 11,8A; Idm: 47A; 37W