Zasilacz na szynę DIN SLIM 24V 6,5A 156W MEAN WELL | XDR-150E-24
zasilacze online.pl
- MPN:
- XDR-150E-24
- Kod:
- mpn:XDR-150E-24
- Producent:
- MEAN WELL
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -7% (13.05.2026)
- Poprzednia cena:
Sugerowane produkty dla xdr
SPECYFIKACJA:
* parametry wyjściowe:
* napięcie wejściowe 85-264VAC, 120-370VDC
* znamionowe napięcie wyjściowe: 24 VDC
* znamionowa moc wyjściowa: 156 W
* prąd znamionowy obciążenia: 6,5 A
* zakres napięć wyjściowych: 24...29 VDC
* sprawność konwersji energii: ponad 91%