LQH43PZ101M26K
TME
LQH43PZ101M26K RSS 0.55 0.55 x 2500
MPN:
LQH43PZ101M26K
Minimalne zamówienie:
2 500 szt.
Producent:
MURATA
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.9% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
0.55
Dławik: drutowy; SMD; 1812; 100uH; 180mA; R: 1,538Ω; ±20%; LQH; 330mm