WF10-2312-00S
TME
RSS
207.38
168.60 + VAT
- MPN:
- WF10-2312-00S
- Producent:
- LANBERG
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
| Ilość [ x szt]: | 3+ |
|---|---|
Sugerowane produkty dla wf10
Obudowa: szafa rack; Standard: 10"; 12U; szary; Z: 310mm; X: 280mm