GT15J341 TOSHIBA TO-220 Full-Pak
Micros
GT15J341 TOSHIBA TO-220 Full-Pak RSS 4.36 4.36 3.54 + VAT
Kod:
18b65d
Producent:
TOSHIBA
Obudowa:
TO-220 Full-Pak
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.46% (05.05.2026)
Poprzednia cena:
4.34
Trans IGBT Chip N-CH 600V 15A 30000mW 3-Pin(3+Tab) TO-220SIS Magazine GT15J341,S4X(S