SCDS104R330MN-0
TME
RSS 0.67 0.67 x 538
MPN:
SCDS104R-330M-N
Kod:
SCDS104R330MN-0
Minimalne zamówienie:
538 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 2700+ 10900+ 28500+ 88300+
Dławik: drutowy; 33uH; ±20%; 10,3x10,5x4mm; H: 4mm; 93mΩ