Zasilacz impulsowy, LED, 120W, 12VDC, 10A, 180÷305VAC, 254÷431VDC LPV-150-12
TIM SA
Zasilacz impulsowy, LED, 120W, 12VDC, 10A, 180÷305VAC, 254÷431VDC LPV-150-12 RSS 158.97 158.97 129.24 + VAT
MPN:
LPV-150-12
Kod:
Producent:
MEAN WELL
ISBN:
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-3.06% (25.04.2026)
Poprzednia cena:
163.98
Producent: MEAN WELL Typ zasilacza: impulsowy Zastosowanie: LED Rodzaj zasilacza: LED Moc: 0,12kW Prąd wyjściowy: 10A Klasa szczelności: IP67 Wymiary zewnętrzne: 191x63x37mm Seria producenta: LPV Zabezpieczenie: przeciwprzeciążeniowe OPP,przeciwprzepięciowe OVP,przeciwzwarciowe SCP,przegrzanie OTP Temperatura pracy: -25...65°C Podłączenie elektryczne: przewody 600mm Liczba wyjść: 1 Sprawność: 87% Tryby pracy: stałonapięciowy Napięcie wyjściowe: 12V DC