NG4117VS20DC12V
Maritex
NG4117VS20DC12V RSS 1.72 1.72 1.40 + VAT
MPN:
4117VS20DC12V1.0W
Kod:
4917e3
Producent:
NINGBO FORWARD
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 5+ 25+ 100+ 500+
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 20A; napięcie cewki 12VDC; pojedynczy styk rozwierny (1V); 2x20A/14VDC; 2x10A/120VAC