TR5V-L-24VDC-S-Z
Maritex
TR5V-L-24VDC-S-Z RSS 3.10 3.10 2.52 + VAT
MPN:
TR5V L-24VDC-S-Z
Kod:
703c4f
Producent:
TIANBO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 20+ 100+ 500+
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 1A; napięcie cewki 24VDC; pojedynczy styk przełączny (1C); moc cewki: 200mW; 1A/24VDC; 1A/120VAC