TR5V-M-12VDC-S-Z
Maritex
TR5V-M-12VDC-S-Z RSS 2.58 2.58 2.10 + VAT
MPN:
TR5V M-12VDC-S-Z
Kod:
1cf825
Producent:
TIANBO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Ilość [ x szt]: 20+ 100+ 500+
Przekaźnik elektromagnetyczny; prąd znamionowy 1A; napięcie cewki 12VDC; pojedynczy styk przełączny (1C); moc cewki: 150mW; 1A/24VDC; 1A/120VAC