APT102GA60B2
Maritex
APT102GA60B2 RSS 84.89 84.89 69.02 + VAT
MPN:
APT102GA60B2
Kod:
c2db18
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
T-Max
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+3.26% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
82.21
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 102A; 780W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; T-Max