APT80GA90LD40
Maritex
APT80GA90LD40 RSS 84.97 84.97 69.08 + VAT
MPN:
APT80GA90LD40
Kod:
2a3a56
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-264
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
99.47
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO264