APT80GA90S
Maritex
APT80GA90S RSS 69.68 69.68 56.65 + VAT
MPN:
APT80GA90S
Kod:
5cd3cf
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
81.56
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 80A; 625W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; SMD; D3PAK