APT35GA90BD15
Maritex
APT35GA90BD15 RSS 37.64 37.64 30.60 + VAT
MPN:
APT35GA90BD15
Kod:
f25fec
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
44.05
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 35A; 290W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3