APT36GA60BD15
Maritex
APT36GA60BD15 RSS 46.83 46.83 38.07 + VAT
MPN:
APT36GA60BD15
Kod:
42f120
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 36A; 290W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3