APT43GA90B
Maritex
APT43GA90B RSS 36.79 36.79 29.91 + VAT
MPN:
APT43GA90B
Kod:
a608d1
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
43.07
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 43A; 337W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3