APT43GA90BD30
Maritex
APT43GA90BD30 RSS 31.80 31.80 25.85 + VAT
MPN:
APT43GA90BD30
Kod:
bd0355
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-41% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
53.81
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 43A; 337W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3