APT54GA60B
Maritex
APT54GA60B RSS 37.11 37.11 30.17 + VAT
MPN:
APT54GA60B
Kod:
d48efe
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
43.44
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 54A; 416W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3