APT64GA90B
Maritex
APT64GA90B RSS 50.80 50.80 41.30 + VAT
MPN:
APT64GA90B
Kod:
3bd0ba
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
59.46
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 64A; 500W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3