APT64GA90B2D30
Maritex
APT64GA90B2D30 RSS 70.60 70.60 57.40 + VAT
MPN:
APT64GA90B2D30
Kod:
1fa980
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
T-Max
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
82.65
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 900V; 64A; 500W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; T-Max