APT68GA60B
Maritex
APT68GA60B RSS 47.42 47.42 38.55 + VAT
MPN:
APT68GA60B
Kod:
912ee0
Producent:
MICROCHIP
Obudowa:
TO-247-3
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-15% (06.05.2026)
Poprzednia cena:
55.50
Ilość [ x szt]: 3+ 10+
Tranzystor; IGBT; 600V; 68A; 520W; POWER MOS 8, PT; -55+150 st.C; THT; TO247-3