30DMWE4-4824S1.5
TME
RSS 214.09 214.09 x 19
MPN:
30DMWE4_4824S1.5
Kod:
30DMWE4-4824S1.5
Zmiana ceny:
-1.12% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
216.53
Przetwornica: DC/DC; 30W; Uwej: 18÷75VDC; Uwyj: 24VDC; Iwyj: 1,25A