05-36-D-0203-A-G
TME
RSS 4.29 4.29 x 1000
MPN:
05-36-D-0203-A-4-06-4-G
Kod:
05-36-D-0203-A-G
Zmiana ceny:
+0.58% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
4.27
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 203mm; 500mA; 60V