05-36-D-0050-A-G
TME
RSS 3.99 3.99 x 1000
MPN:
05-36-D-0050-A-4-06-4-G
Kod:
05-36-D-0050-A-G
Minimalne zamówienie:
1 000 szt.
Zmiana ceny:
-0.31% (14.05.2026)
Poprzednia cena:
4.00
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 50mm; 500mA; 60V