AC0201FR-136K65L
TME
RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
AC0201FR-136K65L
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Zmiana ceny:
+0.25% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 6,65kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C