AC0201FR-071K74L
TME
RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
AC0201FR-071K74L
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
YAGEO
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.12% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0201; 1,74kΩ; 50mW; ±1%; 25V; -55÷155°C