05-36-D-0228-A-G
TME
RSS 4.34 4.34 x 1000
MPN:
05-36-D-0228-A-4-06-4-G
Kod:
05-36-D-0228-A-G
Zmiana ceny:
+0.57% (02.05.2026)
Poprzednia cena:
4.32
Taśma FFC; Żyły: 36; R.taśmy: 0,5mm; L: 228mm; 500mA; 60V