HP03W5F1400T5E
TME
HP03W5F1400T5E RSS 0.01 0.01 x 5000
MPN:
HP03W5F1400T5E
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.21% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 140Ω; 200mW; ±1%; HP; 75V; -55÷155°C