0603WAF2610T5E
TME
RSS 0.00 0.00 x 5000
MPN:
0603WAF2610T5E
Minimalne zamówienie:
5 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.5% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; SMD; 0603; 261Ω; 100mW; ±1%; 75V; -55÷125°C