CQ02WGF2610TCE
TME
RSS 0.00 0.00 x 10000
MPN:
CQ02WGF2610TCE
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (24.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 261Ω; 62,5mW; ±1%; CQ; 50V