0402WGF2613TCE
TME
RSS 0.00 0.00 x 10000
MPN:
0402WGF2613TCE
Zmiana ceny:
-0.88% (13.04.2026)
Poprzednia cena:
0.00
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 261kΩ; 60mW; ±1%; 50V; -55÷125°C