FCP600N60Z
TME
RSS 10.68 10.68 8.68 + VAT
MPN:
FCP600N60Z
Producent:
onsemi
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-0.28% (07.05.2026)
Poprzednia cena:
10.71
Ilość [ x szt]: 10+ 100+ 200+ 800+
Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 7,4A; Idm: 22,2A; 89W