0402WGD2490TCE
TME
RSS 0.01 0.01 x 10000
MPN:
0402WGD2490TCE
Minimalne zamówienie:
10 000 szt.
Producent:
Royalohm
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.45% (04.05.2026)
Poprzednia cena:
0.01
Rezystor: thick film; SMD; 0402; 249Ω; 60mW; ±0,5%; 50V; -55÷125°C